Długie kolczyki – na jakie okazje je założyć?

Zobacz, gdzie zamówić kolczyki długie.

Gustowna biżuteria wyśmienicie akcentuje naturalne piękno wszystkich kobiet i sprawdza się w różnych sytuacjach – można ją nosić do pracy, romantyczne rendez vous we dwoje bądź na wielkie wesela. Jak dobrać długie kolczyki do typu urody?

Kolczyki długie – lekkie łańcuszki, liście i pałeczki

Długie kolczyki współgrają z różnymi typami urody – mogą je zakładać zarówno panie z silnie zaznaczonymi kośćmi policzkowymi, jak i te o płynnych konturach twarzy. Wszystko jest zależne od rezultatu, jaki pragniemy finalnie osiągnąć. Kolczyki o długości co najmniej dwa cm rewelacyjnie wyszczuplają szyję i wysmuklają twarz, a specjalne ku temu właściwości mają modele kolczyków o pociągłym, a przy tym cienkim kształcie, przykładowo, w postaci listków bądź pałek. Modne są także wiszące kolczyki w formie cienkich łańcuszków, które pięknie prezentują się na uszach i są subtelnym akcentem, który nie wybija się na pierwszy plan stylizacji. Za sprawą odpowiedniej biżuterii całe ciało nabiera wrażenia lekkości i staje się optycznie smuklejsze. Długie kolczyki mogą też mieć formę kółeczek – te modele nie wysmuklają szyi, ani nie wyostrzają rysów twarzy, skorzystają z nich zatem kobiety, które dążą do uzyskania łagodniejszego wydźwięku stylizacji.

Kiedy wypada nosić długie kolczyki?

Kolczyki długie pasują zarówno na co dzień i na świąteczne okazje. Będą wspaniałym dopełnieniem szykownej kreacji, założonej na przykład na ślub znajomej, studniówkę czy też Sylwestra. Śliczne kolczyki srebrne z błękitnymi kamieniami zaakcentują błękitną barwę oczu, a pozłacane pałeczki będą bardzo dobrze współgrać z pozostałymi elementami biżuterii. Każdego dnia można z kolei zakładać długie kolczyki w formie listków – są niezobowiązujące oraz idealnie podkreślają styl casual. Na romantycznym spotkaniu najlepiej zaprezentują się tymczasem wiszące kolczyki złocone z cyrkoniami, których olśniewający blask bez dwóch zdań urzeknie każdego. Wspaniałą propozycją na biżuterię na spotkanie służbowe są długie srebrne kolczyki z perłami – to atrybut ponadczasowej wytworności.

Adres:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]