Klasyczne i wyszukane srebrne kolczyki

Szukasz kolczyków srebrnych? Wejdź na https://srebrnekolczyki.pl.

Jednymi z najchętniej nabywanych przez Polki elementów są bez wątpienia srebrne kolczyki. Pasują na każdą okoliczność – bardzo uroczystą i mniej oficjalną. Przekonajmy się co powoduje, że są tak często wybierane, a także w jakich salonach możemy je dostać.

Srebrne kolczyki – jakie kupić

Srebrne kolczyki można znaleźć w przeróżnych kształtach. Najpopularniejsze są lekkie wkręty, które pasują na co dzień i od święta, są skromne, a jednocześnie eleganckie. Równie często kupowane są długie dodatki, które cudownie podkreślają sylwetkę. Mogą być ozdobione naturalnymi kryształkami albo całkowicie klasyczne. Błyskotki zrobione ze srebra nie podrażniają skóry, co niejednokrotnie występuje w przypadku dodatków z tworzyw sztucznych. Najbardziej niebanalne kolczyki wykonano techniką matowienia, więc kupując je sprawdźmy próbę oraz metodę ich wykończenia.

Srebrne kolczyki – co zrobić żeby były zawsze wypielęgnowane

Żeby srebrne kolczyki długo prezentowały się jak nowe, należy umiejętnie je oczyszczać i systematycznie usuwać wszelkie zanieczyszczenia. Powinno się przecierać je często suchą szmatką zrobioną z miłego w dotyku tworzywa, używać specjalistyczne balsamy nabłyszczające, a nieużywane kolczyki przechowywać w szczelnych woreczkach. Nie wykorzystujmy natomiast starych technik czyszczenia, typu pasta do zębów czy soda oczyszczona. Tego typu substancje mocno podrażniają miękką powłokę srebra.

Gdzie kupić srebrne kolczyki?

Największy wybór biżuterii znajdziemy bez wątpienia w sklepach internetowych, które proponują błyskawiczny dowóz do domu i kuszące promocje. Poza tym zakupy internetowe to niezwykła wygoda, którą zapewne docenią przede wszystkim zabiegane panie domu.