Na romantyczne spotkania i na co dzień – kolczyki serduszka

Chcesz kupić kolczyki serduszka? Powinieneś odwiedzić ten adres.

Kolczyki serca są jednym z najchętniej kupowanych typów biżuterii dziecięcej oraz damskiej – pasują na każdą okazję, rewelacyjnie akcentują urodę, są również idealnym pomysłem na upominek. Jakie typy kolczyków występują na rynku? Z czego najczęściej są wykonane kolczyki serduszka?

Kolczyki serca – dla dzieci i dorosłych

W jubilerstwie popularnie wykorzystuje się motywu serca. Stanowi on inspirację do projektowania kolczyków zarówno dla dziewcząt, jak i dla pań. Kolczyki serduszka stanowią eteryczne uzupełnienie licznych stylizacji. Są wytwarzane zarówno w postaci kolczyków wiszących, jak i sztyftów. Ten drugi typ kolczyków jest najczęściej wybierany na niezobowiązujące okazje – nakładamy je na co dzień albo do pracy. Kolczyki na sztyftach nie górują nad stylizacją, tylko delikatnie uwydatniają naturalne piękno kobiety. Z kolei długie kolczyki serduszka mogą być wykorzystywane do optycznego wysmuklenia szyi oraz wyszczuplenia twarzy. Takie kolczyki zakłada się na bale sylwestrowe, randki bądź okazjonalne wyjścia i doskonale zgrywają się one ze stylowymi kreacjami. Kolczyki serduszka dla dzieci sprawdzą się natomiast zarówno w szkole, jak i podczas Pierwszej Komunii świętej.

Kolczyki serduszka – perfekcyjny podarunek dla ukochanej osoby

Na rynku obecne są kolczyki serduszka wykonane ze złota i srebra. Popytem cieszą się też kolczyki pozłacane, które są niedrogie, a przy tym prezentują się nader wspaniale. Zarówno kolczyki na sztyftach, jak i modele wiszące mogą być przystrojone szlachetnymi kamieniami, przykładowo cyrkoniami, które uwydatnią piękno właścicielki. W sklepach nabędziemy kolczyki serca w kolorze błękitnym bądź szafirowym, jak również modele emaliowane. Biżuterię ze wzorem serca można ofiarować w prezencie członkowi rodziny, na przykład na Dzień Babci, złote gody oraz z mnóstwa innych okazji. Podarowane ukochanej kobiecie – matce, narzeczonej lub współmałżonce, kolczyki serca będą zawsze przypominać o istniejącej między wami więzi, miłości oraz szacunku.

Adres:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]