Pierścionki z ametystami

Tutaj kupisz ametysty.

Najpiękniejszą odmianą kwarcu jest ametyst. Największe złoża znajdują się w Brazylii oraz 4 regionach USA, a także w innych krajach, np.: Australii i Kanadzie. Ze względu na swoją wyjątkową purpurowo-fioletową barwę, stał się niezwykle popularnym kamieniem ozdobnym, który wykorzystywany jest w branży jubilerskiej. Kolczyki i pierścionki z ametystem znajdziesz na stronie ametysty.com.pl.

Kiedy zakładać biżuterię z ametystami?

Ametysty znajdowały się w wielu klejnotach koronnych. Ametyst uwielbiała np Katarzyna II Wielka. Znaleźć go było można w berłach królów brytyjskich. w XXI wieku, znajdziesz go w pierścionkach i wisiorkach, choćby na stronie ametysty.com.pl. Pięknie wygląda jako uzupełnienie wieczorowych kreacji. Aby delikatnie rozświetlić twarz, warto założyć drobne kolczyki na biglach z ametystami, jeżeli zaś chcemy uzyskać efekt glamour lepiej wybrać większy element, taki jak broszka.

Biżuteria z ametystami – moc i właściwości

Broszki czy bransoletki z ametystami warto nosić nie tylko na wielkie uroczystości, ale również w pracy. Poza pięknym wyglądem, kamień uwalnia ponoć od zmęczenia i pomaga w radzeniu sobie z problemami. Czy tak jest w rzeczywistości? Przekonaj się o tym na własnej skórze.