Sklep jubilerski – szeroki zakres usług związanych z biżuterią

Uzyskaj poradę jubilera Kraków na http://tinyurl.com/y38pevoc.

Wraz z zwiększeniem dostępu internetu i rozwojem rynku, zreformowaliśmy też nasze przyzwyczajenia odnośnie dokonywania zakupów. Obecnie bardzo chętnie korzystamy z opcji zamawiania w sieci. I chociaż w internecie można wyszukać prawie wszystko, wciąż jest mnóstwo produktów, które zaleca się nabywać w sklepach stacjonarnych. Należy do nich m.in. biżuteria.

Czy powinno się kupować biżuterię w sklepie jubilerskim?

Zakup złotej broszki, pierścionka bądź łańcuszka łączy się z większym kosztem niż te, do których przywykliśmy podczas codziennych zakupów. Z tej przyczyny, żeby być pewnym, iż biżuteria spełni wszelkie nasze wymagania, powinniśmy obejrzeć ją osobiście w sklepie jubilerskim. Jest kilka przesłanek, które uzasadniają to rozwiązanie. Podczas wizyty w sklepie jubilerskim, szczególnie jeśli planujemy kupić pierścionek lub obrączki, mamy możliwość nałożyć biżuterię i sprawdzić jak w rzeczywistości będzie się ona prezentować na naszym palcu. Jeżeli natomiast wybierzemy design pierścionka jaki nam się spodoba, ale będzie on za luźny lub zbyt ciasny, złotnik na naszą prośbę dostosuje go do stosownego wymiaru albo zrobi nowy. Innym plusem zakupów bezpośrednio w sklepie jubilerskim jest możliwość skorzystania z rzetelnej porady jubilera. Pokaże on, które kamienie szlachetne będą współgrać z naszą karnacja, wskaże aktualne nurty we wzornictwie, pomoże nam dobrać odpowiedni kruszec, a klientom poszukującym biżuterii na prezent doradzi, co najczęściej daje się na komunię, ślub czy urodziny.

Sklep jubilerski – renowacja popsutej biżuterii i tworzenie wzorów na zlecenie

Sklepy jubilerskie nie tylko prowadzą sprzedaż swoich wyrobów, ale również pełnią inne usługi. Główną z nich jest naprawa zniszczonej biżuterii. Jeśli odpadł nam kryształek z kolczyka albo rozerwał się naszyjnik, jubiler ekspresowo i sprawnie zreperuje go w swoim zakładzie. Jeśli otrzymamy w spadku biżuterię po kimś, kto posiadał większy rozmiar palca, jubiler przerobi obwód takiego pierścionka. Na nasze życzenie złotnik wygraweruje również na zawieszce czy pierścionku datę, podziękowania, gratulacje albo inną istotną dla nas treść. Natomiast jeśli pragniemy podarować komuś niepowtarzalny upominek, albo mamy swój pomysł na wisiorek albo broszkę, możemy powierzyć jubilerowi stworzenie biżuterii według naszego projektu. A jeśli w szkatułce posiadamy niepotrzebną lub zniszczoną biżuterię, z którą nie wiemy co zrobić, zanieśmy ją do sklepu jubilerskiego, w którym prowadzony jest skup złota.

Adres:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]