Akcesoria niezbędne w domu – baniak na wino

Jeśli szukasz balonu na wino, koniecznie odwiedź tę stronę.

Balon na wino to znakomity podarunek dla bliskiej osoby albo dobre miejsce do składowania napojów własnej roboty. W jakich objętościach występuje gąsior do wina? Do czego można go jeszcze wykorzystać?

Gąsior na wino – element dekoracyjny na przyjęciu

Dostępny w sklepach balon na wino występuje w 2 objętościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze pojemniki mogą być użyte jako oryginalny prezent dla znajomych – baniak do wina napełniony własnoręcznej roboty trunkiem można sprezentować z okazji rocznicy ślubu, imienin, jubileuszu, urodzin bądź obrony pracy magisterskiej. 2-litrowe pojemniki na wino to również znakomita dekoracja stołu podczas rodzinnych uroczystości oraz innych imprez – złotych godów, osiemnastek, wesela i nie tylko – dzięki niemu trunek jest właściwie wyeksponowany! Wytworzony z troską o najdrobniejszy detal baniak na wino wspaniale prezentuje się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Gąsior na wino – chroń domowe trunki jak zawodowiec

Baniak do wina o pięciolitrowej pojemności bardzo dobrze sprawdza się jako pojemnik do przechowywania większej ilości trunków. Takie zbiorniki można pozostawić w spiżarni lub piwnicy, ale równie dobrze posłużą do przenoszenia alkoholu. Planujesz wesele i chcesz uraczyć uczestników domowym winem lub smakowitą nalewką owocową? Dzięki balonom do wina bez problemu przewieziesz wyśmienite napoje na salę weselną, gdzie rozlejesz je do mniejszych flaszek. 5-litrowe gąsiory na wino wykonane są z grubego, wytrzymałego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – świetnie się prezentują i są praktyczne!

Adres:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]