Celebrtyki – biżuteria noszona przez gwiazdy

Kup łańcuszki celebrytki.

Supermodne łańcuszki celebrytki z zamiłowaniem noszą kobiety w różnym wieku. Ogromny wybór wzorów i materiałów, z których się je wykonuje sprawia, że każda pani łatwo znajdzie gadżet idealny dla siebie. Można oczekiwać, że moda na nie szybko nie minie, gdyż celebrytki pasują do praktycznie wszelkich stylizacji i na wszelkie okazje. Czym odznacza się ta trendowa biżuteria?

Celebrytki – biżuteria noszona przez gwiazdy

Delikatne łańcuszki z charakterystycznymi zawieszkami stały się popularne za sprawą gwiazd show-biznesu. Wiele piosenkarek, aktorek i celebrytek nagle zaczęło się z nimi pojawiać, a trend ten błyskawicznie podchwyciły również „zwykłe” kobiety. Stąd nazwa tych ozdób. Łańcuszki te wykonuje się z różnych materiałów – złota, srebra, w tym srebra pozłacanego, a zatem mogą je nabyć wszystkie kobiety chcące zaopatrzyć się w te modne ozdoby, niezależnie od tego, jakim dysponują portfelem. Mnogość wariantów zawieszek powoduje, iż naszyjniki celebrytki znaleźć można teraz w każdym sklepie z biżuterią oraz dostrzec je u wielu kobiet i dziewcząt.

Celebrytki – nie tylko gadżet dekoracyjny

Celebrytka zazwyczaj nie jest wyłącznie gadżetem dekoracyjnym – najczęściej niesie również z sobą przesłanie, które zawiera się w znaczeniu wisiorka albo grawerze. Każda dostępna w sprzedaży zawieszka ma swoje własne, unikalne znaczenie. Najbardziej popularne wzory to kółeczko pełne lub z otworem, gwiazdka, serduszko, żyletka, słonik czy symbol nieskończoności. Panie zwykle dobierają je właśnie w ten sposób – nie tylko według walorów estetycznych, lecz również odpowiedniej symboliki. Serce jest oczywiście symbolem miłości, kółko oznacza niezłomność, jest też blaszką dającą duże możliwości jeśli chodzi o grawer. Gwiazdka jest symbolem boskiej mocy oraz szczęścia, słonik – powodzenia, władzy i wiedzy. Nieskończoność oznacza stałość we wszystkim, co się robi, zaś żyletka jest symbolem niepokorności oraz nieprzeciętności.
Ogromną zaletą celebrytek jest fakt, iż można je nosić nie tylko do eleganckich strojów, ale również codziennych ubiorów, niezależnie od tego, z jakiego zostały wykonane materiału, na co wpływ ma zapewne ich bardzo subtelny charakter. Zwykle wybiera się raczej krótkie łańcuszki celebrytki, a nawet opięte, ale kobiety czasem noszą też dłuższe łańcuszki. Naszyjniki te świetnie komponują się z posiadającymi podobne cechy bransoletkami celebrytkami i kolczykami gwiazd.

Adres:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]