Duża pojemność i opływowy profil – box na dach samochodu

Chcesz kupić box na dach samochodu? Wejdź na https://ebagaznik.pl/pl/c/Boxy-dachowe/16.

Bagażniki dachowe to praktyczna metoda umożliwiająca przewóz znacznej ilości walizek, akcesoriów sportowych i turystycznych oraz innych ciężarów bez zmniejszania przestrzeni wewnątrz samochodu. W sprzedaży jest dostępnych mnóstwo rodzajów bagażników dachowych – uchwyty narciarskie i rowerowe, boxy dachowe, modele podstawowe na relingach, a także listwy dachowe będące bazą dla uchwytów. W sklepach znajdziemy wysokiej jakości produkty wyprodukowane z materiałów odpornych na uszkodzenia, korozję czy promieniowanie słoneczne. Niezmiernie popularne są również boxy dachowe o opływowej budowie, które nie zwiększają oporów powietrza podczas jazdy. Naturalnie, typ bagażnika powinien być dopasowany do modelu samochodu oraz preferencji użytkownika.

Bagażniki dachowe – dostęp z trzech stron

Nowoczesne bagażniki dachowe w postaci boxa są wyposażone w centralny zamek dla zabezpieczenia bagaży i dodatkowo paski transportowe, które gwarantują, że spakowane przedmioty nie wypadają nawet na bardzo wyboistych trasach. Wytrzymałe i niskoprofilowe modele mają sporą pojemność, a korzystanie z nich jest wyjątkowo komfortowe. Niektóre boxy dachowe otwierają się z trzech stron, co upraszcza dostanie się do bagaży. Założenie bagażników dachowych jest nieskomplikowane i nie wymaga wykorzystania wyszukanych narzędzi.

Bagażniki dachowe – kto winien się na nie zdecydować?

Transport sprzętu na dachu samochodu to wygodne rozwiązanie, które stosuje duży krąg kierowców. Bagażniki dachowe nabywają zwłaszcza osoby kochające aktywnie spędzać wolne chwile na świeżym powietrzu. W bagażniku dachowym zmieszczą się też na narty, deski snowboardowe, a także pozostałe rodzaje sprzętu sportowego, których z uwagi na swoją długość nie umieścimy wewnątrz samochodu.

Adres:
AUTO-PLUS Zbigniew Haluch
ul. Prądnicka 79
31-202 Kraków

Tel.: +48 (12) 416-20-08
Mob.: +48 602-790-666
E-mail: [email protected]