Etykiety na bimber – spersonalizuj swoje domowe trunki

Jeśli potrzebujesz etykiet weselnych, zobacz tutaj.

Zwyczaj ofiarowania prezentów na rozmaite okazje praktykowany jest od tysiącleci i od samego jego zalążka jednym z najczęściej przekazywanych i, oczywiście, jednakowo entuzjastycznie akceptowanych podarunków, jest alkohol. Sporo osób nie wyobraża sobie nie wziąć butelki na wesele, Sylwestra bądź urodziny. Jak jednakże odróżnić się od reszty, jeśli inni goście pomyślą o tym samym?

Spersonalizowane etykiety weselne – wyróżnij się z tłumu

Na przyjęciach weselnych trunki nie tylko są postawione na stolikach, ale także dość często Państwo Młodzi obdarowują swoich gości butelkami z alkoholem po zakończeniu imprezy. Taki prezent jest uważany za rodzaj wyrażenia wdzięczności za przybycie na ślub. Jednak taka butelka z trunkiem wyskokowym może też stać się w fajną pamiątką, której znajomi i rodzina nie pozbędą się nawet wtedy, po jej opróżnieniu. Trzeba spersonalizować butelkę, a można uczynić to nabywając etykiety na wódkę weselną, zamieszczając na nich informację o dacie i miejscu ślubu, podziękowanie za obecność czy imionach Pana i Pani Młodej. Etykiety weselne można zamówić w różnorodnych kolorach oraz wzorach, zatem bez trudu można odszukać te, które będą współgrać ze stylem, w którym organizowane jest wesele. Sama treść etykiet zależy już wyłącznie od imaginacji państwa młodych. Oczywiście personalizowane etykiety na wódkę i inne alkohole można użyć nie tylko przy okazji ślubu – są idealne na wyróżnienie się na wieczorze kawalerskim czy przyjęciu urodzinowym.

Ozdób swoje alkohole kreatywnymi etykietami na butelki

Etykietami z indywidualnym napisem można dekorować flaszki w domowej piwniczce. Jeżeli przetwarzasz własne soki, wina bądź nalewki i dzielisz się nimi z rodziną lub znajomymi przy różnorodnych okazjach, możesz ozdobić je oryginalnymi etykietami, które znacznie podniosą walory estetyczne typowej flaszki. Dodatkowo butelki można także oznaczać używając kolorowych kapturków termokurczliwych oraz kapsli.

Adres:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]