słoik z kranem, słój z kranem

Idealna ozdoba stołu – słój z kranikiem

Od wielu lat trwa nawrót popularności słoików. Przestaliśmy uważać je jako opakowanie do kupowanych w sklepie bądź wytwarzanych własnoręcznie przetworów, a zaczęliśmy dostrzegać w nich pełnoprawne naczynia do podawania rozmaitych deserów i napojów. Znaczną popularnością cieszą się szczególnie pojemne Słoiki z kranikiem, posiadające sporo zastosowań. Jak można je zastosować? Kiedy przyda się słój z kranem? Z jakiego powodu choć jeden egzemplarz powinien znaleźć się w każdym domu?

Słój z kranem do napojów

Jednym z atutów słoików z kranikiem jest to, iż wspaniale nadają się one do produkcji domowych trunków – np. nalewek i likierów. Słoje mają duże pojemności (najczęściej są to 4-litrowe słoje z kranikiem), co umożliwia wykonanie całkiem dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia ułożenie w środku owoców lub ziół i późniejsze czyszczenie naczynia, zaś dzięki kranikowi bez problemu przelejemy gotowy napój do butelek, szybko i łatwo usuwając zużyty surowiec bez konieczności stosowania filtrów i wężyków.

Słoik z kranikiem do serwowania

Słój z kranem rewelacyjnie prezentuje się na stole, na którym go postawimy. To powoduje, że często jest on wykorzystywany do serwowania napojów – zwykle podczas przyjęć bądź rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słój z kranikiem wyśmienicie sprawdzi się zarówno w trakcie imprez dla dorosłych, jak i dla dzieci. Przyda się do serwowania soków, kompotów, oranżad i lemoniad, a na przyjęciach dla dorosłych – wina, ponczu lub drinków. Jego plusem jest także to, że kran zapobiega dostawaniu się do szklanki osadów i kawałków owoców, dając klarowny napój.

Adres:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]