Oferta dla producentów żywności – sprzedaż butelek i słoików szklanych w hurcie

Sprawdź bezkonkurencyjną ofertę hurtowni słoików.

Przetwórstwo artykułów spożywczych jest branżą gospodarki, która tak długo jak będzie istnieć człowiek nie wstrzyma działalności. Mimo tego, że większością rynku produktów spożywczych rządzą ogromne koncerny, jest to także branża, w której znakomicie radzą sobie niewielkie firmy, o ile trafią do odbiorcy ze swoim autorskim, ekologicznym lub smakowitym wyrobem. Przeznaczona na handel żywność musi być zapakowana tak, aby wyrób długo zachował zdatność do spożycia, a zatem najlepiej w słoiki i butelki ze szkła. Plusem takich opakowań jest to, że są mniej szkodliwe dla środowiska, bo można je recyklingować.

Słoiki i butelki w hurcie – dlaczego warto?

Wiadomym jest, że oferty sprzedaży od dystrybutorów kierowane do nabywcy indywidualnego różnią się znacznie ceną od propozycji dla odbiorcy biznesowego. Ten drugi, nawet jeśli jest niewielką przetwórnią wytwarzającą takie artykuły, jak np. pasztety, dżemy bądź żurek, będzie zużywać rocznie nie kilkuset opakowań ze szkła, lecz ilości zdecydowanie przewyższające liczbę paru tysięcy. Kupno słoików i butelek w hurcie jest tym samym dla niego nie tylko formą optymalizacji wydatków, bo zamawiając opakowania całymi paletami z reguły można spodziewać się sporego rabatu od hurtownika, ale dodatkowo oszczędnością czasu transportu, gdyż jedną dostawą można zaspokoić potrzeby manufaktury nawet na kilka miesięcy. Cena hurtowego zakupu opakowań ze szkła dostrzegalnie obniży się, gdy zamówimy je u rodzimego dystrybutora butelek i słoików. Tym sposobem także otrzyma towar o wiele szybciej.

Hurtownia opakowań szklanych – co znajduje się w jej ofercie?

Hurtownicy opakowań ze szkła mają w swoim asortymencie rozmaitego kształtu i objętości słoiki oraz butelki szklane doskonałe do rozlewania wina, soków czy piwa. Dowożone są one do klienta na paletach przemysłowych zawierających – zależnie od kubatury opakowań – po 800, 1600, a nawet 4000 sztuk wybranego produktu. Przedsiębiorstwa posiadające własne samochody transportowe mogą też odebrać zamówiony towar osobiście z magazynu hurtowni. Razem z paletą butelek oraz słoiczków hurtowo można także nabyć odpowiednią ilość innych powiązanych elementów, jak nakrętki, korki lub kapsle pasujące do danego typu opakowania.

Adres:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]