akcesoria jeździeckie, sklep dla koni

Sklep jeździecki online – akcesoria i produkty dla miłośników koni

Sklepy z akcesoriami do jazdy konnej online cieszą się coraz większą popularnością, gdyż oferują duży wybór produktów w konkurencyjnych cenach. Jednym z popularniejszych sklepów online jest Horse-Trade.pl. Jakie artykuły posiada w ofercie?

Akcesoria jeździeckie – internetowy sklep jeździecki

Internetowy sklep dla koni Horse-Trade.pl oferuje zarówno produkty przeznaczone dla koni, jak i artykuły jeździeckie. Firma mieści się w Krakowie, a oprócz sprzedaży w internecie, spółka prowadzi również sklep tradycyjny. Wśród szerokiego asortymentu na szczególne wyróżnienie zasługuje profesjonalna odzież dla jeźdźców – ocieplane legginsy, bryczesy, kaski i toczki, kurtki, ostrogi, obuwie, rękawiczki jeździeckie, czapsy czy koszulki. W ofercie dostępne są również derki, siodła, owijki, ochraniacze, wędzidła, wodze, czapraki oraz wiele innych produktów przeznaczonych dla koni. Warto także zwrócić uwagę na artykuły do pielęgnacji grzywy i ogona – najwyższej jakości grzebienie, szczotki, a także specjalne preparaty.

Sklep jeździecki online – czy warto skorzystać z jego oferty?

Sklep dla koni Horse-Trade.pl zapewnia swoim klientom nie tylko wysokiej jakości akcesoria jeździeckie, ale posiada w sprzedaży także produkty specjalistyczne, które trudno jest dostać w stacjonarnych sklepach sportowych. Zwolennicy jazdy konnej znajdą tutaj m.in specjalistyczne pasze, elektrolity, witaminy i suplementy dla koni, dzięki którym zadbamy o zdrowie zwierząt, wspomagając układ oddechowy, pokarmowy czy odporność. W ofercie dostępne są też witaminy i minerały na kopyta i sierść, a także smakołyki.

Adres:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]