Zastosowanie blachy trapezowej

Zamów blachę trapezową na https://regamet.pl/blacha-trapezowa/.

Blachy trapezowe tworzą odporne pokrycie, są ekonomiczne i mogą być stosowane zarówno w przypadku posiadłości jednorodzinnych, jak i magazynów czy hal produkcyjnych. Dlaczego blachodachówka trapezowa ostatnio bardzo popularna?

Trapez na dach – ekonomiczna a jednocześnie trwała blacha

Nazwa blachy trapezowej czerpie od jej kształtu – płaty mają przetłoczenia w formie trapezu. Proces jej montowania jest bardzo prosty – poradzi sobie z tym każda ekipa budowlana. Materiał jest ceniony także ze względu na zalety ekonomiczne – zarówno sama blacha trapez, jak i montaż nie pociągają za sobą wielkich kosztów. Z uwagi na niewielką cenę artykułu i bezproblemowy montaż, blacha trapezowa jest coraz częściej używana do wykonywania pokryć dachowych i może być znakomitą alternatywą dla kosztowniejszej blachy na rąbek stojący. Rozwiązanie to cechuje się długą żywotnością – dach pokryty blachą trapezową będzie trwać w dobrej kondycji przez kilkadziesiąt lat. Do tego jest bardzo lekki, dysponuje wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz szkodliwe czynniki atmosferyczne.

Gdzie można wykorzystać blachy trapezowe?

Blacha trapezowa doskonale sprawdzi się w roli pokrycia dachu domu jednorodzinnego o prostej bryle, np. w stylu minimalistycznym. Korzystnie prezentuje się na budynkach z dachem o znacznej powierzchni, pasuje zarówno do domów drewnianych, jak i murowanych. Może być również używana wszędzie tam, gdzie z najrozmaitszych okoliczności nie można stosować tradycyjnych, ceramicznych dachówek. Blacha trapezowa będzie również bez zarzutu prezentować się jako uwieńczenie magazynów, garaży lub obiektów gospodarczych. Blachę trapezową dachową warto kupować bezpośrednio w sklepach producenta. Dzięki temu mamy pewność, że towar jest najwyższej klasy i zaspokoi nasze oczekiwania. Producenci posiadają bogatą gamę kolorów blach trapezowych, jak również akcesoria dodatkowe, m.in. rynny dachowe.

Adres:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08