Potrzebujesz silników DC i serwonapędów? Sprawdź ofertę polskiego dystrybutora

Wszystko o dystrybutorze silników prądu stałego odszukasz tutaj.

Automatyzacja procedur magazynowych i logistycznych oraz szerokie użycie robotyki w różnych gałęziach przemysłu, zmusza do poszukiwania odpowiednich rozwiązań z zakresu sterowania i układów napędowych. Polska firma Ultra Robotics wychodzi naprzeciw temu zapotrzebowaniu oferując między innymi precyzyjne sterowniki serwo i układy napędowe od uznanych światowych producentów.

Co oferuje Ultra Robotics? Produkty Harmonic Drive i Sesame Motor Corp

Istniejąca od ponad 15 lat na rodzimym rynku spółka Ultra Robotics jest dystrybutorem przekładni planetarnych i falowych, silników prądu stałego, a także motoreduktorów (bezszczotkowych i szczotkowych) wytwarzanych z najwyższej klasy materiałów przez cenionych światowych producentów. W ofercie Ultra Robotics znaleźć można produkty firmy Harmonic Drive, wytwarzającej dokładne niewielkie serwonapędy wyróżniające się wyjątkową niezawodnością i żywotnością. Wytwarzane przez Harmonic Drive przekładnie i napędy są wykorzystywane między innymi w produkcji robotów przemysłowych, wyposażenia medycznego czy frezarek, a z racji możliwości ich eksploatacji w najtrudniejszych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, stosuje się je nawet w lotnictwie, kosmonautyce oraz kriogenice.

Ultra Robotics jest też dystrybutorem produktów izraelskiej marki ELMO Motion Control, słynącej z kompaktowych sterowników serwo na rynku (napędy Platinum Twitter), które znamionują się wysoką mocą obliczeniową z dużymi zasobami pamięci, wysoką przepustowością i bogatą obsługą informacji zwrotnych, a ich wydajność oscyluje na poziomie 99% także przy niewielkich gabarytach. Natomiast jej napędy serwo z linii GOLD bardzo dobrze pracują w ekstremalnych warunkach środowiskowych, w tym nie tracą funkcjonalności przy wystawieniu na silne wstrząsy mechaniczne i drgania, szoku termicznym, gdy odchylenie temperatur może wahać się od -40 do +70 stopni Celsjusza, jak również przy znacznej wilgotności (nawet do 90-95%).

Polska firma Ultra Robotics oferuje również rozwiązania od Bodine Electric Company, Eisele Antriebstechnik GmbH, Sesame Motor Corp oraz Positec.

Adres:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]