Interesujesz się animacją? Zapisz się na kurs modelowania 3D!

Korzystna oferta kursu Blender 3D.

Świat rysunku nieustannie ewoluuje i coraz częściej artyści odchodzą od tradycyjnych technik preferując tworzenie swoich dzieł tylko w formie cyfrowej. Współczesne oprogramowanie graficzne daje artystom nie tylko swobodę wykonywania grafik 2D, ale również odwzorowania trójwymiarowych obiektów. Inicjacja przygody z modelowaniem 3D nie wiąże się obecnie ogromnymi wydatkami – każdy może wszak pobrać program Blender, który daje niesamowite możliwości tworzenia animacji oraz trójwymiarowych obrazów, a który przy tym jest całkiem bezpłatny.

Kursy modelowania 3D najlepiej w jak najmniejszych grupach

Obsługę dowolnej aplikacji można przyswoić sobie na własną rękę, lecz proces ten trwa wtedy dłużej i nierzadko bywa niezmiernie męczący. Właśnie dlatego uczestnictwo w kursie modelowania 3D będzie niezwykle pomocne osobom, które dopiero poznają program Blender. Rozpoczynanie pracy z poszczególnymi funkcjami oraz narzędziami bądź nakładanie rozmaitych efektów świetlnych i tekstur na modelowany obiekt przebiegnie szybciej, jeżeli odbywać się będzie pod okiem doświadczonego pedagoga. Dydaktyk na bieżąco prowadzi korektę projektów tworzonych przez kursanta doradzając, które elementy trzeba poprawić oraz sugerując ku temu odpowiednie rozwiązania. Jak w przypadku każdego kursu dobrze jest, by odbywał się on w jak najmniejszych zespołach, co da nauczycielowi możliwość poświęcenia każdemu uczestnikowi maksimum uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D umiejętność pożądana w w branży projektowej i gier wideo

Tworzenie modeli oraz animacji 3D jest dziś umiejętnością poszukiwaną i poważaną zwłaszcza w świecie gier komputerowych, filmu i projektowania. Znajomość oprogramowania Blender 3D poszerza zatem przyszłe perspektywy zawodowe. W trakcie kursu tworzy się wstępne zaawansowane dzieła, które potem można bez skrępowania zamieścić w swoim portfolio. Nie znaczy to natomiast, że kursy modelowania 3D przeznaczone są wyłącznie do osób, które pragną pracować zawodowo m.in. w branży gier komputerowych i wiążą z tym swoją przyszłość zawodową. Spory procent uczestników takich kursów to po prostu hobbyści oraz artyści chcący spróbować nowych form ekspresji lub rozwijać swoje dotychczasowe umiejętności.

Adres:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]