Kurs gotowania dla dzieci pod okiem zawodowego szefa kuchni

Szukasz pełnej oferty warsztatów kulinarnych dla dzieci? Idealnie trafiłeś! Zajrzyj na warsztatqulinarny.pl.

Dzieci kochają uczestniczyć w gotowaniu – dekorować wypieki bądź wybierać i podawać składniki. Pragniesz wykorzystać fascynację Twojego malucha? Poznaj kursy gotowania dla dzieci. Z tego wpisu dowiesz się, czego uczą takie zajęcia.

Atuty kursu gotowania dla dzieci

Warsztaty kulinarne dla dzieci mogą brać udział pociechy w wieku od 6-10 lat. W trakcie warsztatów dzieci uczą się niezależności oraz rozwijają swoją kreatywność i co najważniejsze – zdobywają pożyteczne umiejętności. A po prostu doskonale się bawią. Wybieranie oraz mieszanie składników, łączenie niecodziennych smaków oraz nauka smacznych przepisów – to wszystko powoduje, że maluchy ochoczo gotują i i działają bardziej świadomie w kuchni. Dzieci zapoznają się także z regułami, jakich powinno się przestrzegać w kuchni, co pozytywnie wpływa na ich bezpieczeństwo w trakcie gotowania. W warsztatach biorą udział również rodzice, dlatego jest to znakomita okazja do spędzenia wspólnie czasu z potomkiem. Opiekunowie mogą przyglądać się kulinarnym osiągnięciom swoich dzieci, a później poczęstować się tym, co upichciły.

Warsztaty kulinarne dla dzieci z wykwalifikowanym szefem kuchni

Spotkania prowadzone są przez trzy godziny i odbywają się w Krakowie. W czasie warsztatów dzieci przygotowują deser oraz danie główne. Mali entuzjaści sztuki gotowania mogą wybrać specjały kuchni włoskiej – podjąć się pieczenia aromatycznej, udekorowanej świeżymi składnikami pizzy, ewentualnie przyrządzić pyszny makaron na słono bądź słodko. W trakcie kursu dzieci przygotowują również wyborny deser – mus z mascarpone i polewą. Lekcja poprzez udział w zabawie to świetny sposób spędzania wolnego czasu, a samodzielne sporządzanie ulubionych potraw daje pociechom moc satysfakcji. Nawet najbardziej krnąbrne dziecko będzie z zaangażowaniem przykładać się do dekorowania tortu lub przyrządzania doskonałej pizzy. Warsztaty kulinarne dla dzieci nadzoruje profesjonalny szef kuchni, który ma wieloletnią praktykę oraz doskonałe podejście do dzieci.

Adres:
Warsztat Qulinarny
ul. Okulickiego 51 lokal 282
31-637 Kraków

Mob.: +48 662 311 637, +48 507 771 680
E-mail: [email protected]