kurs rysunku dla dorosłych Kraków

Wybierasz się na ASP? Zapisz się na kurs rysunku

Lubisz rysować i chciałbyś zdobyć nowe umiejętności? A może kończysz liceum i pragniesz zdać egzamin na Wydział Architektury na Akademii Sztuk Pięknych? Zapisz się na wszechstronny kurs rysunku, który pomoże Ci doskonalić kreskę, poszerzać horyzonty i podnieść Twoje szanse w walce o indeks wymarzonej uczelni w Polsce lub za granicą. Dostępne w Krakowie kursy rysunku dla dorosłych i dzieci zapewniają najlepsze efekty i życzliwą atmosferę nauki. Uczniowie mogą korzystać z nauki historii sztuki, otwartej codziennie pracowni, a także konsultacji online.

Kurs rysunku – kto powinien skorzystać?

Kurs rysunku dla dorosłych powstał dla pasjonatów, którzy chcą dostać się na artystyczne kierunki studiów, takie jak malarstwo albo grafika. Z kursów tego typu korzystają również osoby zainteresowane architekturą wnętrz, digital designem czy wzornictwem przemysłowym. Znakomitym pomysłem na wykorzystanie czasu wolnego jest wakacyjny kurs rysunku, innymi słowy intensywne warsztaty, które pozwalają na opanowanie nowych umiejętności w kilka tygodni. Oferta szkoły rysunku to także kurs przygotowujący na ASP, rysunek dla młodzieży 13-16, digital painting oraz kurs rysunku architektonicznego. Każdy odkryje warsztaty dopasowane do swoich zainteresowań.

Kurs rysunku dla dorosłych i dzieci – dlaczego warto wziąć w nim udział?

Interesują Cię warsztaty przygotowujące do studiów? A może chcesz zainwestować w talent dziecka? Kurs rysunku dla dzieci w wieku 6-12 lat pomaga rozwijać zdolności plastyczne i kreatywność u maluchów, co z pewnością zaprocentuje za kilka lat. Zajęcia prowadzone są w domowej atmosferze, a doświadczeni nauczyciele nie tylko doradzają, ale również inspirują. Zgłoś się na kurs rysunku już teraz!

Adres:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]