Tabliczki informacyjne w biurach i na budynkach

Zobacz, gdzie zamówić tabliczki informacyjne.

Tabliczki informacyjne są niezwykle ważne na ulicach oraz wewnątrz pomieszczeń. Z reguły możemy ich nawet nie dostrzegać, jednak powodują one, że przestrzeń jest uporządkowana, a obiekty biurowe są bezpieczniejsze. Sprawdźmy w takim razie gdzie możemy spotkać tabliczki informacyjne oraz dlaczego są tak istotne.

Tabliczki informacyjne – usprawniają odnalezienie właściwego biura

Najbardziej rozpowszechnione tabliczki informacyjne to przede wszystkim te, które oznaczają nieruchomości – wieżowce, zakłady pracy, przedszkola, biura. Dzięki nim bezproblemowo wyszukamy prawidłowy budynek. Trzeba jednak zauważyć, że tabliczki informacyjne nie są umieszczone tylko na murach budynków, ponieważ bardzo często możemy je także spotkać wewnątrz. To ogromny zbiór tabliczek, które z reguły pełnią funkcję ochronną, ale również stricte informacyjną. Takie tabliczki usprawniają odnalezienie właściwego pokoju lub pracownika w ogromnych kompleksach budynków – w budynkach samorządów w hallu znajdują się tabliczki z numerami wydziałów. Szukasz burmistrza czy wydziału finansowego? Dzięki tabliczkom informacyjnym zrobisz to wyjątkowo szybko. Równie znaczące są tabliczki informacyjne z nazwiskami pracowników, które umieszczane są przy drzwiach. Co ciekawe istnieje możliwość zmiany nazwiska na drzwiach, kiedy zmieni się obsada kadrowa.

Tabliczki informacyjne – wyodrębniają pomieszczenia dla niepełnosprawnych

Nie możemy jednak zapominać o bezpieczeństwie – tabliczki informacyjne są przecież nakazywane przez odpowiednie przepisy. Pokazują drogi awaryjne, wyznaczają pomieszczenia służbowe, komunikują o regułach reanimacji. Obiekty użyteczności publicznej mają obowiązek stosowania tabliczek informacyjnych, istnieją także specjaliści od bezpieczeństwa i higieny pracy, którzy są odpowiedzialni za ich rozmieszczanie. Tabliczki informacyjne tworzone są z trwałych materiałów (takich jak aluminium), często są fluorescencyjne i są łatwe w montażu.

Adres:
Lundi Sp. z o.o.
ul. Kazimierza Wielkiego 58
32-400 Myślenice

Tel.: +48 12 268 74 00
E-mail: [email protected]