Usługi dla biznesu – automatyczne księgowanie przelewów

Na https://flobo.io przeczytasz wszystko, co trzeba wiedzieć o Flobo - automatycznej obsłudze należności.

Biznesmeni wciąż szukają rozwiązań, które pozwolą im w prosty sposób obniżyć wydatki na działalność, a równocześnie ograniczyć czas tracony na obsługę niektórych procesów biurowych. Aplikacja Flobo, będąca jedną z niewielu na polskim rynku aplikacji typu Finance Automation, pozwala nie tylko na zautomatyzowanie procesów księgowania faktur, ale również obsługuje windykację opóźnionych należności.

Na czym polega automatyczne księgowanie faktur?

Automatyczne księgowanie faktur za pośrednictwem Flobo możliwe jest za sprawą zintegrowania tego narzędzia z rachunkiem bankowym i oprogramowaniem fakturowym przedsiębiorstwa. Flobo zbiera informacje o wystawionych fakturach, a później kontroluje czy przyszły przelewy od kontrahentów. Integracja z serwisem mass collect banku, w którym firma ma rachunek, pozwala aplikacji na rozróżnienie poszczególnych płatników, gdyż każdy z nich ma przydzielony unikalny numer rachunku bankowego, na który przelewa należności. Automatyczne księgowanie faktur uwalnia przedsiębiorcę z mozolnego obowiązku manualnego księgowania płatności, co pozwala na spożytkowanie zaoszczędzonego czasu na realizację innych ważnych dla powodzenia firmy działań. Aplikacja Flobo do automatycznej obsługi należności spełni oczekiwania nie tylko największych podmiotów, ale również i tych mniejszych, które w ciągu miesiąca wystawiają około stu faktur. Flobo posiada jeszcze jedną praktyczną funkcję, nadzwyczaj przydatną dla tych właścicieli firm, którzy regularnie borykają się z nieterminowymi klientami – to opcja automatycznej windykacji.

W jakich podmiotach przyda się Flobo – robot do automatycznego księgowania faktur

Nie wiesz czy aplikacja Flobo to przydatne rozwiązanie dla firmy, którą prowadzisz? Flobo oferuje kilka wariantów automatycznej obsługi należności, z których zdołasz wybrać tę, która najlepiej spełni Twoje oczekiwania. Ta aplikacja bez problemu księguje należności abonamentowe, tym samym rewelacyjnie zda egzamin w szkołach prywatnych lub językowych, a więc wszędzie tam, gdzie uczniowie opłacają czesne. Z Flobo skorzystać mogą także hotele, domy wypoczynkowe, a nawet biura podróży – aplikacja obsłuży płatności od klientów, nie tylko te jednokrotne, ale i dokonywane w uzgodnionych transzach. A co z firmami oferującymi przeróżne usługi? Jeśli firma za realizację usługi żąda wcześniejszej płatności, Flobo będzie monitorować przelewy do zleceniodawców i przekazywać do realizacji wyłącznie opłacone zlecenia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]