Nie tylko Tatry – kto organizuje wyprawy w góry?

Jeśli interesuje Cię pełna oferta gór zimą dla początkujących, wejdź na www.exploruj.pl.

Lubisz ekstremalne dyscypliny sportu oraz kop adrenaliny? Jeżeli jesteś czynnym turystą, który docenia pewne i świetnie przygotowane wyprawy pod opieką kompetentnych przewodników, zgłoś się na wyprawy w góry proponowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – różne stopnie trudności

Exploruj.pl organizuje wyprawy, które prowadzą na szczyty nieomal każdego kontynentu. Propozycja skierowana jest do pasjonatów górskiej turystyki, tak przedsiębiorstw, jak i klientów indywidualnych, którzy lubią dynamiczny wypoczynek i zdobyły już umiarkowane doświadczenie w analogicznych ekspedycjach. Żeby partycypować w wyprawie nieodzowna jest świetna kondycja fizyczna, jak również dobry stan zdrowia. Organizowane przez nas wyprawy w góry dzielimy na trzy rodzaje o różnym szczeblu trudności – wyprawy bardzo wymagające, wymagające i na poziomie umiarkowanym. Poziom umiarkowany to trekking dla osób wyróżniających się sprawnością fizyczną, które mają już doświadczenie w wypadach na szczyty gór wyższych niż 4000 m nad poziomem morza. Najwyższym poziomem skomplikowania charakteryzują się trasy bardzo wymagające, w których biorą udział jednostki o szerokich umiejętnościach i ponadprzeciętnej wytrzymałości.

Z jakiego powodu warto postawić na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry gwarantują silne doznania. Pozwalają jednocześnie zrealizować marzenia oraz sprawdzić się w niecodziennych warunkach. Firma angażuje kompetentnych przewodników i liderów znających na wylot charakter górskiego terenu, ale też chętnie dzielących się posiadanymi umiejętnościami z członkami ekspedycji. Są oni też w stanie zminimalizować prawdopodobne zagrożenie w skomplikowanych wypadkach. W ofercie Exploruj.pl znajdują się wyprawy m.in. na pasmo Riła, w Alpy i Himalaje.

Adres:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]