Okiennice wewnętrzne shutters – praktyczne i estetyczne rozwiązanie

Znajdź nowoczesne okiennice na skyshutters.pl.

Urządzając dom, z reguły nie przeznacza się wiele uwagi na wyeksponowaniu okien. Najczęściej decyzja pada na szablonowe aranżacje, czyli firany oraz zasłony, które czasem zestawiane są z roletami. Niemniej jednak jest jeszcze jedno budujące sobie grono sympatyków rozwiązanie – nowoczesne okiennice ozdobnea więc shuttersy.

Z czego wykonywane są okiennice wewnętrzne shutters

Główną cechą shuttersów (bądź też w spolszczonej wersji – szutersów) jest to, że lamele zainstalowane na tego rodzaju okiennicach dekoracyjnych są ruchome i można łatwo je ułożyć pod dowolnym kątem, w zależności od kaprysu mieszkańców. Producenci wytwarzają je z polichlorku winylu (PCV), płyt MDF, jak również z listw drewnianych. Shuttersy zakłada się głównie na oknach, aczkolwiek doskonale sprawdzają się także na drzwiach garderoby. Okiennice dekoracyjne shutters to wprawdzie dodatek na okna, który w naszych domach widuje się wciąż dość rzadko, ale większość zapewne kina lub telewizji, ponieważ tego typu okiennice są nadzwyczaj popularne na terenach z ciepłym klimatem, a więc w Australii i Afryce Południowej.

Ozdobne okiennice typu shutters pasują do przeróżnych stylów wnętrz

Nie licząc tego, że shuttersy okiennice dekoracyjne shutters pięknie się prezentują, mają one również pożyteczne funkcje. Z ich sprawą można w pasywny sposób kontrolować użycie promieni słonecznych: latem powstrzymywać nagrzewanie się wnętrz, a w zimne – zapobiegać utracie ciepłego powietrza. Okiennice wewnętrzne pasują do rozmaitych stylów wnętrz i da się je założyć je na większości okien. Wytwarza oraz instaluje się je na zamówienie, co powoduje, że są – nie da się ukryć – kosztowniejszym rozwiązaniem niż np. rolety. Shuttersy jednak przydają pomieszczeniom niesłychanie szykowny wygląd, zatem podwyższają wartość domu. Należy też uwydatnić, iż kąt lameli shuttersów jest ustawia się bez użycia linek, co właściciele psotnych zwierzaków czy rodzice dzieci, które przerwać dyndające łańcuszki, uznają z pewnością za sporą zaletę.

Adres:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]