Wyjątkowe nowoczesne meble biurowe

W tym miejscu znajdziesz więcej szczegółów o ofercie producenta mebli biurowych w Poznaniu.

Dawno już porzucono pogląd, że wyłącznym zadaniem mebli biurowych jest ich użyteczność. Dzisiaj projektując biuro czy to w prywatnym home office czy w przestrzeni firmowej kierujemy się tym, żeby meble które w nim ustawimy charakteryzowały się także miłym dla oka wzornictwem oraz ergonomią. Meble spełniające wszystkie wymienione wyżej warunki można znaleźć w ofercie poznańskiej spółki BALMA, która od lat 80-tych XX wieku dostarcza najwyższej jakości meble biurowe na rynek polski i zagraniczny.

Nowoczesne meble biurowe – wyższa skuteczność i lepsze planowanie pracy

Czym wyróżniają się nowoczesne meble biurowe? To przede wszystkim meble, które odpowiadają na wszelkie potrzeby osoby, która z nich korzysta. Pozwalają one na znakomitą organizację tasków stając się częścią wydajnego środowiska pracy. Przy tym cechuje je najwyższa jakość, dzięki której nie ulegają zniszczeniu przez wiele lat również przy ich niezwykle intensywnym użytkowaniu. Taki poziom solidności mebli możliwy jest tylko przy utrzymaniu przez producenta najwyższych standardów procesu produkcji, w tym w wykorzystaniu odpowiednich materiałów, choć nie małą rolę odgrywa tu szczegółowo przemyślana konstrukcja każdego mebla. Projekty nowoczesnych mebli biurowych to mariaż funkcjonalności z walorami estetycznymi. W końcu mebel stanowiący najważniejszy element przyjaznej przestrzeni biura musi dawać możliwość dostosowania go do różnorodnych stylów pracy użytkowników, jednak nie może w tym samym czasie niszczyć stylistyki otoczenia. W biurze spędza się co najmniej 8 godzin każdego dnia, a im swobodniej w tej przestrzeni czuje się pracownik, tym wyższa staje się wydajność jego pracy. Ponad to, wygląd biura jest pośrednio wizytówką firmy, która wiele może o niej powiedzieć przyszłemu partnerowi na długo przed podjęciem decyzji o współpracy.

Co ma w swojej ofercie polski producent mebli biurowych?

Poznańska spółka BALMA w swoim portfolio mebli ma praktycznie wszystko co potrzebne do urządzenia biura. Pomijając typowe wyposażenie jak szafy, biurka i stoły ze składanym blatem oraz konferencyjne, u tego producenta mebli biurowych zamówić można również lady recepcyjne, taborety czy hokery z tapicerowanymi siedziskami, ścianki i parawany pozwalające podzielić przestrzeń pracy na mniejsze obszary, jak również kwietniki pasujące do biurowej stylistyki. Ważną częścią oferty Fabryki mebli BALMA S.A. są funkcjonalne biurka i stoły z opcją regulacji wysokości blatu. Przy takim blacie użytkownik błyskawicznie może zamienić pozycję pracy ze stojącej na siedzącą, co w efekcie minimalizuje ryzyko przewlekłego ból dolnej części pleców.

Adres:
Fabryka Mebli BALMA SA
ul. Poznańska 167
62-080 Tarnowo Podgórne

Mob.: +48 61 89 66 400
E-mail: [email protected]