Bufet kawowy i catering dla firm – zadbaj o każdy aspekt szkolenia

Catering do firm - usługa dostosowana do Twoich potrzeb.

Warsztaty, ważne spotkanie biznesowe czy sympozjum – każde poważne przedsiębiorstwo z pewnością pewnego dnia stanie przed koniecznością zaplanowania eventu tego rodzaju. Łączy się to z różnymi zadaniami, które przeważnie nie wchodzą w zakres czynności wykonywanych przez zatrudnione tam osoby, jak np. dostarczenie napojów i przekąsek dla jego wszystkich uczestników. Jeśli na planowanym wydarzeniu mają pojawić się znaczne tłumy, wypada skorzystać z oferty cateringu biurowego.

Catering firmowy – przekąski, które można błyskawicznie zjeść

Sympozja i kursy biznesowe to eventy trwające zwykle po 5-7 godzin, w szeregu przypadków także przez 2-3 następujących po sobie dni. Ich uczestnicy odbierają ścisły harmonogram wykładów, pomiędzy którymi zaplanowane są najczęściej dwie niedługie przerwy, w czasie których trudno jest zjeść pełny obiad w okolicznej restauracji. Stąd tak ważne jest zapewnienie gościom niedużych przekąsek oraz napojów, które mogą szybko spożyć w czasie przerwy, a o ile organizator wyrazi zgodę, również zanieść ze sobą na salę wykładów. Podmioty świadczące usługę cateringu dla firm zajmują się ustawieniem stołu z zimnymi i gorącymi napojami, najczęściej z kawą oraz herbatą, a także z małymi przekąskami, które można spożyć bez niebezpieczeństwa pobrudzenia odzieży i dłoni. W ramach oferty cateringu firmowego udostępniane są też urządzenia do przygotowania napojów gorących.

Planujesz szkolenie? Nie zapomnij o bufecie kawowym!

Przerwy kawowe są nadzwyczaj ważne, dają wszak uczestnikom czas na rozluźnienie się po wielu godzinach głębokiej koncentracji. Oprócz tego jest to także szansa kontaktu z pozostałymi gośćmi i przedyskutowania w mniejszym gronie spraw poruszanych na spotkaniu. Urządzenie z kawą i innymi napojami, który można spotkać na korytarzach biurowców, w żadnym razie nie dorówna świetnie zorganizowanej usłudze bufetu kawowego. Partycypanci ekskluzywnych sympozjów lub płatnych warsztatów nie powinni wszak pić z papierowych pojemniczków, zagryzając kupione po drodze w na stacji benzynowej czy też samodzielnie przyszykowane sandwicze. Skorzystanie z usługi profesjonalnego cateringu firmowego podniesie więc rangę szkolenia i jednocześnie pokaże, iż jego organizator zadbał także o wygodę partycypantów.

Adres:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]