organizacja przyjęć weselnych kraków

Catering weselny – idealnie dobrane menu i profesjonalna obsługa

Imprezy okolicznościowe, które są zazwyczaj ważnym zdarzeniem dla całej rodziny, jak przykładowo wesela, chrzciny bądź komunie, od wielu już lat przestały być organizowane w domu zaledwie dla najbliższego kręgu krewnych i przyjaciół. Dziś są to przyjęcia, w których uczestniczy nieraz ponad sto osób. Ewidentne jest zatem to, że jedna osoba nie będzie w stanie samodzielnie zaplanować jadłospisu, a później przyrządzać oraz zaserwować potrawy uczestnikom imprezy, zwłaszcza, jeśli zabawa przewidziane jest na parę godzin i odbywa się w wynajętej sali. Stąd też wzięło się wysokie zapotrzebowanie na catering weselny.

Czemu opłaca się zamówić catering weselny?

Organizacja imprezy weselnej to intensywny stres, wywołany licznymi godzinami przeznaczonymi na rozsyłanie zaproszeń, układanie listy gości, dobór dekoracji sali czy poszukiwanie zespołu, który zapewni muzykę do tańca. To również potrzeba dostarczenia wystarczającej ilości trunków oraz zakąsek serwowanych podczas zabawy, a co najistotniejsze – przyrządzanie gorących dań, które zachwycą zaproszonych gości i zgromadzą ich przy wspólnym stole. Obiad na przyjęciu weselnym musi mieć znakomitą oprawę. Zaproszeni bowiem oczekują tego, żeby stoły były cudownie udekorowane i prawidłowo nakryte, dania były smakowite i atrakcyjnie ułożone na talerzach, jak również żeby kelnerzy profesjonalnie podawała biesiadnikom kolejne posiłki. Wysoki stopień organizacji mogą zagwarantować jedynie firmy cateringowe, które zatrudniają wykwalifikowanych managerów, kucharzy i kelnerów, obytych w obsłudze wydarzeń zarówno w domach weselnych, jak i tych odbywających się w plenerze.

Catering na wesele – menu dopasowane do stylistyki przyjęcia

Przyjęcia weselne rządzą się swoimi normami, tak w sferze zabaw dla zaproszonych, jak i oczekiwanego jadłospisu. Firmy cateringowe najczęściej mają ułożony uprzednio spis oferowanych dań głównych, trunków oraz deserów pasujących do estetyki wesel. Podstawową ofertę można sprawdzić na stronie firmy bądź uzyskać tę informację nawiązując kontakt z jej reprezentantem. Zamawiający ma zatem możliwość sam przygotować menu z zaproponowanych dań. Trzeba jednak zaznaczyć, że firmy cateringowe są też otwarte na nowe sugestie i nierzadko na prośbę kontrahenta decydują się na przygotowanie indywidualnych kompozycji potraw.

Adres:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]