Chrzciny, piknik firmowy czy konferencja – obsługę zostaw firmie cateringowej

Tu sprawdzisz, kto ma w swojej ofercie catering Kraków.

Gdy aranżujesz wystawne wydarzenie biznesowe lub rodzinne, na które spraszasz ogromną ilość uczestników, zazwyczaj nie będziesz mógł na własną rękę zatroszczyć się o poczęstunek dla gości. Nie każdą okoliczność da się obsłużyć kupując napoje oraz szybkie przekąski w hipermarkecie – prestiżowe wydarzenia w większości wypadków potrzebują dopracowanej oprawy także w obszarze dań. Wtedy nie powinno się rozstawić na stołach uczestników zwykłych ciasteczek oraz wody mineralnej. W takich przypadkach najlepszym wyjściem jest skorzystanie z usługi cateringowej.

Chcesz zamówić usługę cateringu? Jasno opisz własne oczekiwania

Podmioty oferujące usługi cateringu z reguły świadczą kilka jego rodzajów. Są to catering okolicznościowy, zamawiany najczęściej na komunie, wesela albo chrzty, catering dla firm oraz catering świąteczny, czyli przygotowanie posiłków wigilijnych. Oferty te są odpowiednio dopasowane do potrzeb konkretnych wydarzeń, dlatego zwykle różnią się np. kosztem i spektrum potraw dostępnych w danej usłudze. Postanawiając o zamówieniu usługi cateringowej powinno się pamiętać, aby w kontakcie z usługodawcą wyraźnie komunikować swoje oczekiwania, ale jednocześnie być także otwartym na jego rady. Przecież dla caterera obsługa eventów rozmaitego typu to jego praca, więc długoletnie doświadczenie w tym obszarze powoduje, że może on podsunąć rozwiązania, które przypadną do gustu wszystkich naszych gości.

Catering – menu przyrządzone przez wykwalifikowanych kucharzy

Przygotowanie posiłków już dla skromnej ilości gości może być dużym problemem, przede wszystkim wtedy, gdy musimy zrobić to w pojedynkę. Zlecenie usługi cateringowej profesjonalnej firmie to więc spora oszczędność czasu, który możemy poświęcić na uzgodnienie pozostałych ważnych aspektów imprezy. Jest to także sposobność poczęstowania zaproszonych wyjątkowymi posiłkami przyrządzonymi przez profesjonalnych kucharzy. Należy jednocześnie podkreślić, że ważnym przymiotem potraw przygotowanych przez firmy cateringowe, jest nie tylko to jak smakują, ale też ich wygląd. Oprócz tego podmioty, które zajmują się obsługą dużych wydarzeń zapewniają także własny zespół wykwalifikowanych kelnerów.

Adres:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]