Czyszczenie WordPress z malware powierz profesjonaliście

Na https://wpmagus.pl/uslugi/usuwanie-wirusow-malware-czyszczenie-skutkow-infekcji-ataku/ zamówisz usuwanie wirusów z WordPressa.

WordPress okazał się w ciągu ostatnich kilkunastu lat tak popularnym systemem zarządzania treścią, że ilość sklepów oraz stron działających z jego wykorzystaniem szacuje się aktualnie na setki milionów. Częstotliwość korzystania z tego CMS-a sprawia, że strony oparte na WordPressie bywają ulubionym celem ataków cyberprzestępców. W sytuacji zainfekowania witryny wirusem, niezbędne będzie czyszczenie zawirusowanego WordPressa.

Komu zlecić czyszczenie WordPressa ze szkodliwego oprogramowania?

Ze witryny rozsyłane są wiadomości-śmieci? Nie możesz się zalogować? Obrazy na stronie zmieniły się bez Twojej ingerencji? A może na stronie widnieją linki do nieznanych Ci portali? To jedynie kilka z popularnych przykładów wskazujących na zawirusowaną stronę. W takiej sytuacji wymagane jest natychmiastowe działanie, aby usunąć przyczynę infekcji, a w konsekwencji przywrócić witrynę do poprawnego funkcjonowania. Usuwanie infekcji z WordPressa z reguły wychodzi poza zakres kwalifikacji osób, które codziennie zajmują się tylko tworzeniem sklepów oraz stron internetowych na tym systemie zarządzania treścią, zatem czyszczenie WordPressa ze szkodliwych wtyczek lub po atakach hakerskich najlepiej powierzyć specom od tego typu działań.

Czyszczenie infekcji WordPress – wnikliwe sprawdzenie plików oraz baz danych strony

Profesjonaliści podejmujący się usuwania infekcji ze stron opartych na WordPressie podczas swoich czynności naprawczych wykonują pełny przegląd plików i baz danych strony. Badają kod zainstalowanych na stronie motywów i wtyczek, a także pliki htaccess oraz wp-config. W czasie czyszczenia zawirusowanego WordPressa implementowane są na stronie dodatkowe zabezpieczenia, obniżające niebezpieczeństwo dalszych ataków. Jeśli trwające dłuższy okres czasu zawirusowanie było powodem dodania strony do listy zagrożeń (między innymi w programach antywirusowych), po usunięciu wirusów z WordPressa fachowcy mogą podjąć też wymagane czynności w celu skreślenia jej z tego typu katalogów. Naprawa wszystkich efektów zainfekowania nie jest gwarancją, iż analogiczny kazus nie zdarzy się w przyszłości, dlatego kluczowe jest cykliczne uaktualnianie WordPressa i używanych na stronie www wtyczek.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]