Opieka nad grobami

Na http://www.pong-malopolska.pl sprawdzisz, kto ma w swojej ofercie opiekę nad grobami Kraków.

Wygląd nagrobków naszych bliskich jest dowodem naszej pamięci. Nie zawsze niestety znajdujemy chwilę, by się nimi zaopiekować – także, jeśli pomniki położone są w tym samym miejscu, w którym mieszkamy. Szczególne problemy stają się naszym udziałem zaś, kiedy naszych krewnych pochowaliśmy z dala od miejsca zamieszkania – w podobnych sytuacjach na opiekę nad grobami z pewnością nie znajdziemy czasu. Nie oznacza to na szczęście, że pomniki są skazane na to, by pozostać zaniedbane – świetnym rozwiązaniem będzie wtedy oferowana przez firmy opieka nad grobami. Na czym polega opisywana usługa?

Opieka nad grobami zyskuje popularność

Na taką pomoc decydują się nie tylko osoby, którym brakuje wolnej chwili – wśród korzystających z usług działających w tym sektorze firm łatwo spotkać także emerytów, którzy na sprzątanie grobów swoich krewnych po prostu nie mogą sobie pozwolić. Przedsiębiorstwa, których obowiązki to opieka na grobami nierzadko proponują również inne usługi, czyli zakładanie ławeczek lub pomoc w dopełnieniu przedłużenia opłaty lub korekty napisów.

Koszty opieki nad grobami

Ceny, jakie musimy opłacić pracownikom opiekującym się miejscami spoczynku naszych bliskich są bardzo różne. Zależą zwłaszcza od zakresu pomocy – kiedy zlecamy tylko pojedyncze sprzątanie, zapłacimy od trzydziestu od czterdziestu PLN. Gdy natomiast chcielibyśmy, by przedsiębiorstwo czyściło nagrobek regularnie, powinniśmy liczyć się z wydatkiem nawet 400 PLN rocznie. Warto też zauważyć, że stawki uzależnione są również od wielkości nagrobków, a najbardziej kosztowne będzie utrzymanie rodzinnych grobowców.

Adres:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]