Parking długoterminowy przy Balicach – co oferuje?

Zajrzyj tu jeśli interesuje Cię lotnisko Kraków parking długoterminowy.

Wybierasz się na wakacje za granicę, a może czeka Cię służbowy wyjazd na inny kontynent? Nie wiesz, co zrobić z autem w czasie wyjazdu? Sprawdź, dlaczego pozostawienie auta na parkingu długoterminowym przy lotnisku w Balicach jest rozsądnym rozwiązaniem.

Parking – komfort i bezpieczeństwo

Port lotniczy Kraków-Balice to jedno z największych i najbardziej obleganych lotnisk w Polsce. Ci, którzy planują wyjazd za granicę, mogą skorzystać z usługi czynnego przez 24 godziny na dobęparkingu monitorowanego, znajdującego się bezpośrednio w pobliżu portu lotniczego. Na miejscu dostępnych jest 450 miejsc parkingowych na utwardzonym gruncie, a bezpieczeństwa pozostawionych aut pilnują kamery monitoringu i całodobowa ochrona. Cały teren jest zagrodzony i posiada szlaban, co gwarantuje, że nikt niepowołany nie będzie miał dostępu do pojazdów tam zostawionych. Parking długoterminowy to znakomite rozwiązanie dla pasażerów z dużą liczbą bagażu podróżnego, którzy chcą uniknąć dźwigania ciężkich walizek w autobusie lub pociągu.

Parking długoterminowy – dlaczego warto z niego skorzystać?

Znaczącym atutem parkingu przy lotnisku w w Balicach są rozsądne ceny oraz dobra lokalizacja. Miejsce jest zlokalizowane zaledwie 1000 metrów od lotniska. Panda Parking proponuje również darmowy transfer pasażerów prosto pod terminal – trwa to zaledwie 3 minuty i odbywa się całodobowo! Rezerwacja miejsca parkingowego jest możliwa przez internet lub telefonicznie – w mgnieniu oka i bez trudności, a odwołanie rezerwacji nie rodzi skutków finansowych. Płatności można dokonać gotówką (w PLN i €) albo przelewem bankowym. Innym pozytywem jest też bezprzewodowy internet WiFi na terenie parkingu, jak również możliwość użycia z kompresora i ładowania akumulatora w razie awarii samochodu. Parking monitorowany przy lotnisku w Balicach to gwarancja wygody i bezpieczeństwa pojazdu.

Adres:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]