Parking przy lotnisku w Krakowie – zostaw tu samochód przed wyjazdem

Na https://pandaparking.pl dowiesz się wszystkiego o parkingu Balice.

Latanie jest coraz popularniejszym środkiem transportu, lubianym zarówno przez turystów, jak i biznesmenów. Zanim jednak wejdziemy do samolotu, by rozpocząć wycieczkę musimy w jakiś sposób dostać się na lotnisko. O ile wybierzemy publiczne środki transportu, nasze zmartwienia w tej kwestii skończą się po dotarciu do lotniska. Jeśli jednak preferujemy skorzystać z prywatnego auta, zrodzi się pytanie: gdzie go postawić na czas naszego wyjazdu?

Twój samochód pod dobrą opieką – strzeżony parking przy lotnisku

Oczywiście najłatwiejszym rozwiązaniem jest poprosić kogoś z rodziny lub znajomego o podrzucenie na lotnisko, a następnie o odbiór po naszym powrocie. Nie każdy jednak ma sposobność organizacji takiego transportu, ponieważ mnóstwo wylotów ma miejsce nocą lub w godzinach roboczych. Szczęśliwie obok wielu ruchliwych lotnisk, np. w podkrakowskich Balicach, powstały długoterminowe parkingi, na których za niewielką opłatą można pozostawić samochód na dłuższy czas. Użytkowanie takich parkingów jest w pełni bezpieczne – nad naszym samochodem czuwa wyszkolona ochrona, , a zaparkowane tam samochody są ubezpieczone w trakcie postoju.

Transfer na lotnisko, rezerwacja miejsca, pomoc techniczna – co oferują strzeżone parkingi w Balicach?

Strzeżone parkingi przy lotniskach zwykle oferują również dodatkowe udogodnienia. Na przykład te mieszczące się w Balicach koło Krakowa zapewniają całodobowo swoim klientom transport na lotnisko, więc dostaniemy się do portu lotniczego w kilka minut i to razem z walizkami. Obsługa parkingu zabierze nas z lotniska także po powrocie. Gdy w naszym samochodzie rozładuje się akumulator albo zejdzie powietrze z kół, będziemy mogli użyć kompresora, urządzeń rozruchowych lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A właściciele samochodów elektrycznych znajdą tam dedykowaną stację do ładowania. Na tego typu parkingach można również sprawdzić przed podróżą wagę bagażu podręcznego i zyskać pewność, że nie przekracza dozwolonych limitów.

Adres:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]