Pozycjonowanie Kraków – usługa dla firm z małopolski

Sprawdź, jak zamówić pozycjonowanie stron Kraków.

Wszechobecność internetu oraz prostota wykorzystania go do wyszukania potrzebnych towarów i usług doprowadziła do tego, iż każda firma chce teraz wybić się w sieci. Naturalnie, samo posiadanie strony www nie zagwarantuje, iż klienci do nas trafią – istotna jest przecież obecność na wysokich miejscach w wynikach wyszukiwania. Wiele mniejszych firm, które funkcjonują jedynie na niewielkim obszarze lub nawet w jednej miejscowości, na przykład w Krakowie bądź w Warszawie, zastanawia się, czy warto pozycjonować stronę firmową. Odpowiedź jest jedna – oczywiście!

Pozycjonowanie lokalne stron – daj się zauważyć w swoim mieście

Użytkownicy sieci poszukując w wyszukiwarkach sklepów stacjonarnych lub usług korzystają zazwyczaj z fraz lokalnych, to znaczy zawierających nazwę danej miejscowości, jak np. “wizażystka kraków”, “cukiernia kraków” albo “sklep plastyczny kraków”. Tym samym pozycjonowanie lokalne stron jest okazją dla mniejszych firm na zademonstrowanie swoich usług potencjalnym odbiorcom, przebywającym w konkretnej miejscowość. Oferta pozycjonowania dla biznesów regionalnych posiada wszystkie cechy typowego pozycjonowania. Wyróżnia się tak naprawdę tym, że strategia SEO ukierunkowana jest na zwiększenie widoczności zwłaszcza fraz lokalnych, na przykład przez założenie i optymalizację wizytówki GMF, stworzenie zoptymalizowanego pod owe frazy treści czy zdobywanie linków z tak zwanymi NAP-ami pomagające wyszukiwarkom powiązać stronę z określoną lokalizacją.

Optymalizacja i pozycjonowanie dla biznesów z Małopolski

Agencja SEO4.net z Krakowa zajmuje się pozycjonowaniem, optymalizacją oraz tworzeniem stron internetowych od blisko 15 lat. Przez te lata gruntownie rozeznaliśmy miejscowy rynek, dzięki czemu pomogliśmy licznym regionalnym podmiotom zwiększyć widoczność ich stron www i tym samym trafić do nowych klientów. Świadczymy kompleksowe usługi SEO, łączące w sobie pozyskiwanie linków, optymalizację techniczną strony, a także rozbudowę treści. Nad realizacją planu zgodnie z uzgodnionym harmonogramem prac czuwa indywidualny Account Manager, a korzystając z naszego autorskiego narzędzia SEO Extranet klient może sprawdzać w dowolnej chwili efekty pozycjonowania.

Adres:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]