Sklep WooCommerce – jakie są zalety tej wtyczki do WordPressa?

Tworzenie sklepu WooCommerce - tu znajdziesz więcej informacji o pełnej ofercie.

Planujesz otworzyć sklep internetowy? Jeśli masz już stronę firmową na WordPress, ale także jeżeli nie dysponujesz żadną stroną www i startujesz od zera, sklep na wtyczce WooCommerce jest wyśmienitym wyjściem.

Czemu warto utworzyć sklep WooCommerce?

Z uwagi na to, jak wielkim powodzeniem cieszą się witryny tworzone z zastosowaniem WordPressa, łatwo wywnioskować, że w konsekwencji pojawiła się wtyczka dająca możliwość na uruchomienie sklepu e-commerce na tym CMS-ie. WooCommerce, bo taka nazwę nadano tej wtyczce, ma sporo atutów. Podobnie jak stronę na WordPressie, sklep WooCommerce można łatwo spersonalizować z użyciem darmowych lub płatnych motywów, a jego obsługiwanie jest proste. Sklep WooCommerce da się zoptymalizować pod kątem różnych wyszukiwarek, co sprawia, iż łatwiej jest pozyskać wyższe pozycje w SERP-ach, a tym samym szybciej dać się znaleźć większemu kręgowi odbiorców. Na skutek wdrożenia dedykowanych wtyczek zwiększa się także elastyczność sklepu. Bez trudności można w nim uruchomić bramki płatności i udostępnić klientom wykonanie przelewów za towary np. przez DotPay.pl albo Przelewy24.pl. WooCommerce umożliwia również ewaluację sprzedaży (udostępnianie przeróżnego typu statystyk) oraz podpięcie z systemami przedsiębiorstw kurierskich.

Wdrożenie sklepu WooCommerce – ekspert zadba o właściwą o semantykę kodu

Tworzenie sklepów WooCommerce rekomendujemy zlecić ekspertom, którzy nie tylko zaadaptują dowolny szablon do konkretnych wytycznych klienta, ale także zatroszczą się o użycie jedynie przetestowanych, potrzebnych wtyczek, poprawną semantykę kodu sklepu i jego bezpieczeństwo. W ramach sklepu WooCommerce spece zbudują również blog, na którym w prosty sposób można przekazywać klientom informacje o akcjach promocyjnych oraz nowościach albo zamieszczać różne porady i recenzje oferowanych artykułów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]