Smaczne menu i pomoc w obsłudze imprezy – o cateringu okolicznościowym

Zleć catering okolicznościowy.

Niebawem nadejdzie ważna dla ciebie data i pragniesz świętować ją wraz z najbliższymi i znajomymi. Niestety jest to znaczne grono osób, które wypada nie tylko mieć gdzie usadowić, ale także podjąć je apetycznymi przekąskami i napojami. Możesz postarać się przygotować je na własną rękę, lecz przy większej liczbie gości trudno jest wygospodarować na to kilkanaście wolnych godzin. Ponadto to twoje święto i chcesz się na nim bardzo dobrze bawić, a nie służyć za kelnera albo sterczeć w kuchni. Z tego powodu przygotowanie poczęstunku na rodzinne eventy polecamy powierzyć firmie oferującej catering okolicznościowy.

Catering okolicznościowy – przygotowanie menu zleć profesjonalistom!

Gdy mówi się o cateringu gros osób myśli najpierw o cateringu na wesele lub eventach biznesowych. Jeszcze do niedawna punktem honoru każdej pani domu była samodzielna organizacja ważnych wydarzeń rodzinnych i tylko przy faktycznie dużej liczbie biesiadników rozważała ona opcję zamówienia zewnętrznego wsparcia w tym obszarze. Działo się także tak dlatego, że przez wiele lat usługa cateringu nie oferowała obsługi mniejszych rodzinnych spotkań, a niekiedy również tych większych, o ile nie było to związane z wynajmem sali. Dziś catering okolicznościowy może zamówić każdy – więc czy skorzystamy z opcji użyczenia lokalu czy zechcemy urządzić imprezę w swoim ogrodzie lub domu, firma cateringowa dostarczy nam w wybrane miejsce zamówione dania.

Menu dopasowane do wizji zamawiającego – catering okolicznościowy

Catering okolicznościowy to literalnie oferta zamawiana na każde rodzinne święto (lecz nie tylko!). Doświadczeni kucharze bez problemu przyrządzają menu współbrzmiące ze stylem wydarzenia, niezależnie od tego czy potrzebujesz catering na chrzciny, urodzinowy lub na komunię. Catering okolicznościowy obejmuje także obsługę komersów, studniówek i półmetków. Poszukując firmy świadczącej tę usługę radzimy wybrać taką, która potrafi dostosować menu do potrzeb i – co istotne –możliwości finansowych osoby zamawiającej, jak również kompleksowo obsłużyć event, m.in. udostępniając wykwalifikowanych kelnerów czy pomagając w udekorowaniu i ułożeniu stolików.

Adres:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]