sala ślubna, przyjęcie weselne

Szukasz sali weselnej? Postaw na kompleksową usługę

Ceremonia ślubna i następujące po nim wesele to dzień, o którym bliscy nowożeńców oraz zaproszeni goście będę pamiętać przez wiele kolejnych miesięcy, a często wręcz lat. Jeżeli młoda para zechce zorganizować przyjęcie dla ogromnej ilości gości, pierwszym wyzwaniem, które przed nią się pojawi, jest wybór najlepszej sali na wesele, w której goście będą bawić się w ten niezwykły dzień w najlepszych warunkach.

Lokal na wesele – wybierz kompleksową obsługę

Wybierając lokal na wesele narzeczeni powinna uwzględnić kilka znaczących okoliczności. Przede wszystkim musi znać ilość zaproszonych krewnych i znajomych, aby być pewnym, że w wybranej sali weselnej bez trudu znajdzie się wystarczająco przestrzeni dla wszystkich. Goście muszą mieć własne miejsce ich przy stoliku, ale istotne jest też, aby mieli gdzie tańczyć. Poza tym para młoda powinna zwrócić uwagę na to jak daleko od miejsca ślubu znajduje się sala weselna i czy droga do niej nie będzie uciążliwa. Jeśli na przyjęcie weselne poproszona jest rodzina i znajomi z dalekich krańców Polski, należy poszukiwać domu weselnego, w pobliżu którego znajduje się rozbudowana sieć hoteli. Trzecią kwestią jest sama organizacja przyjęcia ślubnego, a więc zamówienie obsługi kelnerskiej oraz oprawy muzycznej, wybranie menu i dekoracja stołów. Takie czynności mogą przerosnąć możliwości pary młodej, więc warto szukać takich domów weselnych, które świadczą pomoc w obszarze wszechstronnej organizacji przyjęcia weselnego.

Sale weselne w podkrakowskich Balicach – przyjęcie z porywającą oprawą

Narzeczeni z południa Polski, zwłaszcza z Krakowa i okolicznych miejscowości, mogą wyprawić zabawę weselną w bardzo malowniczym obiekcie, jakim jest Pałac Radziwiłłów położony w podkrakowskich Balicach. W jego wnętrzach wesela odbywają się od setek lat, a każde z nich zyskuje olśniewającą oprawę. Pałac dysponuje czterema pomieszczeniami gotowymi pomieścić ponad setkę osób. Impreza może zostać wyprawiona również w ogrodzie przed Pałacem, a w takim przypadku brać udział w nim będzie mogło bez mała nawet 350 zaproszonych. Plusem Pałacu Radziwiłłów jest to, iż zlokalizowany jest jedynie 12 kilometrów od Krakowa, który ma nader bogatą bazę noclegową. Dojazd gości po ceremonii do Pałacu nie trwa więc dłużej aniżeli 30-40 minut.

Adres:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]