Tani parking przy lotnisku – potrzebne rozwiązania dla podróżnych

Więcej informacji o parking Balice lotnisko uzyskasz tu.

Najważniejsze atuty podróży lotniczych, które sprawiły, że tego typu wyprawy zdobyły niesamowite uznanie, to szybkość, wygoda oraz sposobność dotarcia nawet w najbardziej odległe miasta naszego globu. Podróż, której częścią jest lot samolotem, wiąże się jednakże z drobnymi uciążliwościami, z których największą jest niewątpliwie konieczność dostania się do portu lotniczego – a multum osób w tym celu jest zmuszona wszak przejechać setki kilometrów. Tak dużą odległość najlepiej jest pokonać własnym samochodem. Co jednak zrobić z nim w trakcie samego wyjazdu? Jak po jego pozostawieniu dojechać na lotnisko? Te i inne problemy połączone z przyjazdem do portu lotniczego swoim samochodem rozwikła skorzystanie z dobrego parkingu w pobliżu lotniskaobsługującego międzynarodowe przeloty.

Utwardzony parking przy lotnisku w Balicach – zarezerwuj miejsce przez internet

Podróżujący z portu lotniczego w Balicach mogą śmiało rozplanować swój wyjazd tak, aby do lotniska dotrzeć swoim samochodem. Na miejscu mogą zostawić go na monitorowanym parkingu w bliskiej odległości od samego lotniska. Taki parking gwarantuje pełną ochronę wozu, zatem w trakcie wyjazdu nie muszą naturalnie się o niego zamartwiać. Bezpieczeństwa pojazdu pilnować będą ochroniarze, a pomocnicze zabezpieczenie stanowi sieć kamer. Skorzystanie z oferty parkingu usprawnia możliwość rezerwacji przez internet, dzięki czemu nie trzeba martwić się, iż po przyjeździe na miejsce nie będziemy mieli gdzie zaparkować. Cały teren parkingu jest prócz tego utwardzony, co jest niezwykle istotne w czasie opadów deszczu bądź śniegu.

Parking przy lotnisku w Krakowie – gwarancja wsparcia personelu

Decydując się na ofertę parkingu monitorowanego w okolicy portu lotniczego możemy liczyć również na sporo udogodnień, dzięki którym podróż odbędzie się bez trudności. Najistotniejszym z nich jest niewątpliwie możliwość skorzystania z przewozu z parkingu do portu lotniczego, którego koszty zawarte są w cenie usługi parkowania. Poza tym kierowcy mogą uzyskać pomoc pracowników parkingu w wielu wypadkach, takich jak rozładowanie akumulatora lub obniżenie ciśnienia w oponach.

Adres:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]