projektowanie stron www Kraków, tworzenie stron Kraków

Tworzenie stron internetowych – powierz to specjalistom

Funkcjonalność witryn internetowych wynika w szczególności z ich wzornictwa. Tworząc witryny www musimy nie tylko opierać się na względach estetycznych, ale też doświadczeniu klientów – jeżeli nawigacja na stronie będzie dla nich przyczyną trudności, od razu przeniosą się na inną witrynę lub zdecydują się na towary konkurencji. Aby zatem witryna dała nam oczekiwane korzyści, warto zatroszczyć się o to, by była właściwie zaprojektowana. Jak więc prezentuje się właściwie stworzona strona? Jak zadbać, by internauci nie opuścili jej za szybko?

Reguły projektowania stron internetowych

Centralną regułą, którą należy sugerować się projektując witryny internetowe jest wyróżnienie najważniejszych elementów portalu – ściągną wówczas wzrok internauty i nakłonią go do kliknięcia. Łatwo osiągnąć to możemy dzięki użyciu kontrastowych barw, nie zapominając oczywiście o tym, by tony bilansowały się na ekranie. Ważne będzie także to, by najważniejsze elementy witryny umieścić na linii, po której porusza się wzrok użytkownika – to kwestia standardów od lat stosowanych w sieci.

Komu powierzyć projektowanie stron internetowych?

Jak łatwo stwierdzić, zaprojektowanie dobrej strony internetowej nie będzie proste. W przypadku witryny komercyjnej złym rozwiązaniem będzie więc amatorskie jej przygotowanie. Chcąc mieć pewność, że witryna będzie generować zyski, warto powierzyć to specjalistom – najlepiej firmie doświadczonej zarówno w projektowaniu stron, jak i ich wdrażaniu, optymalizacji i pozycjonowaniu.

Adres:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]