Zapobiegnij rozszczelnieniom i stratom ciepła – o serwisie okien

Na www.serwismeteo.pl zlecisz serwis okien PCV.

Regularnie przeprowadzany serwis okien umożliwi cieszenie się komfortem termicznym w domu i zapobiegnie utracie ciepła w okresie jesienno-zimowym. Jakie usługi wykonuje wykwalifikowany serwisant? Dlaczego warto zatrudnić zawodowca?

Serwis okien PCV – zadbaj o ciepło w swoim domu

Codziennie otwierane, rozszczelniane oraz uchylane okna są narażone na różnego typu uszkodzenia i wykrzywienia. Na kondycję okien oraz uszczelek źle działają również czynniki atmosferyczne – ekstremalny żar i mróz, śnieg czy promieniowanie słoneczne. Regularny serwis okien PCV i drewnianych pozwoli utrzymać je w nienagannym stanie przez długi czas. O ile łatwe czynności, jak np. wymiana uszczelek, można wykonać we własnym zakresie, o tyle do bardziej specjalistycznych prac zaleca się wezwać zawodowca. Profesjonaliści świadczą szeroki wachlarz usług, które odpowiadają najczęstszym potrzebom klientów – regulują mechanizmy pracujące z trudem, redukują docisk okien w sezonie letnim, dbają o odpowiednią izolację termiczną, zapobiegają stratom ciepła, regulują okucia i mocowania. Profesjonalny zespół serwisu okien może też przeprowadzić wymianę szyby w oknie.

Czemu warto korzystać z serwisu okien?

Cyklicznie wykonywany serwis okien pozwala zredukować straty ciepła nawet o 1/3, co przekłada się na oszczędności na ogrzewaniu i zapewnia mieszkańcom komfort termiczny. Zawodowcy zadbają zarówno o okna wykonane z drewna, jak i z PCV. Serwis okna to jednakże nie tylko wymiana uszczelek czy wyregulowanie mechanizmów odpowiadających za otwieranie i uchylanie skrzydła. Zawodowiec zadba też o bezpieczeństwo lokatorów, np. poprzez założenie dodatkowych antywłamaniowych okuć.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]