Producent oświetlenia dla automotive i mobility – co oferuje OE Industry?

Producent oświetlenia dla automotive i mobility - kompletną ofertę sprawdzisz tu.

Niezmiernie ważnym elementem bezpiecznej jazdy jest oświetlenie samochodowe. Niepoprawne ustawienie świateł albo zbagatelizowanie konieczności wymiany zbitej lampy może w efekcie prowadzić do niebezpiecznej sytuacji na drodze, co nierzadko kończący się kolizją. Stosowanie najwyższej klasy niezawodnych świateł jest konieczne zwłaszcza w przewozie zbiorowym, gdzie przedsiębiorstwo transportowe każdego dnia bierze odpowiedzialność za bezpieczeństwo setek podróżnych. Jednym z polskich dostawców wysokiej klasy oświetlenia dla automotive i mobility jest krakowska spółka OE Industry.

Producent oświetlenia dla automotive i mobility – nie tylko lampy tylne, przednie i boczne

W zasadzie w ofercie OE Industry znajdziemy dowolny typ oświetlenia samochodowego. Oprócz lamp bocznych, przednich oraz tylnych do autobusów, kamperów, pojazdów budowlanych czy tramwajów, OE Industry dostarcza także LEDowe lampy robocze, w tym zdolne do wielogodzinnej pracy w ciężkich warunkach pogodowych i emitujące światło o barwie zbliżonej do światła dziennego naświetlacze, najaśnice oraz maszty oświetleniowe, które używane są między innymi przez kierowców pojazdów rolniczych, specjalnych i off-road. Z kolei konstruktorzy pojazdów uprzywilejowanych (przykładowo tych dla pomocy drogowej lub służb miejskich) mogą wyposażyć się w OE Industry w LEDowe lub halogenowe oświetlenie ostrzegawcze, w tym także wykorzystywane przez nieliczne służby światła białe oraz niebieskie. Krakowski producent oświetlenia samochodowego nie pominął też lamp wewnętrznych (w tym przydatnych lamp do czytania), które bardzo podnoszą jakość życia profesjonalnych kierowców spędzających mnóstwo tygodni w trasie. A to tylko ułamek oferty spółki OE Industry.

OE Industry – światowy lider oświetlenia dla automotive i mobility

Dotychczasowi kontrahenci OE Industry już dawno przekonali się, że spółka ta jest czymś więcej niż zwykłym producentem oświetlenia do autobusów. To kompetentny zespół fachowców gotowy wcielić w życie zamysł klienta, sporządzając wysokiej jakości oświetlenie od wstępnego projektu na papierze, przez wydruk 3D prototypu, aż po certyfikację reflektora. Spółka udziela także wsparcia posprzedażowego. Wskutek budowania wykwalifikowanej kadry ekspertów, szczegółowych analiz potrzeb swoich kontrahentów i silnego naciskowi na wieloaspektowe testowanie opracowywanych produktów, spółka OE Industry stała się światowym liderem w obszarze oświetlenia automotive & mobility.

Adres:
OE INDUSTRY Sp. z o.o.
ul. Marcika 6
30-443 Kraków

Tel.: +48 12 442 00 05
E-mail: [email protected]