Polski psycholog w UK sposobem na bolączki imigrantów

Szukasz pomocy psychologa w UK? Wejdź na psychoterapia-uk.pl.

Po wejściu naszego kraju do Wspólnoty Europejskiej oraz otwarciu zagranicznych rynków zatrudnienia na naszych obywateli, Polacy z chęcią zdecydowali się na wyjazd do Wielkiej Brytanii. Na chwilę obecną przez Brexit fala emigracji praktycznie rzecz biorąc zanikła, lecz nadal nie brak ludzi skłonnych do zatrudnienia się bądź rozpoczęcia nauki właśnie na Wyspach. Niestety emigracja do Wielkiej Brytanii wywołuje szereg utrapień, z którymi trudno jest się uporać samodzielnie bardzo.

Polski psycholog w UK – kiedy warto się do niego zgłosić?

Pobyt w Wielkiej Brytanii oraz związane z tym odseparowanie od bliskich, jak również zatrudnienie w obcym kraju, generują bardzo dużo komplikacji, którym bardzo ciężko jest sprostać. Rozstanie z rodziną nierzadko wywołuje ogromną sytuację stresową. Ponadto w wielu przypadkach pojawiają się też kłopoty z nawiązaniem znajomości ze współpracownikami czy w ogóle z dostaniem etatu. Brak znajomości języka, który ciągle jest wcale nierzadko spotykany, sprawia, iż w krótkim czasie dochodzi do odizolowania się od znajomych z pracy. A od tego już tylko mały krok do poważnych zaburzeń nastroju lub zwiększenia liczby odruchów agresywnych. Zachowania tego typu wyjątkowo ciężko jest poskromić bez wsparcia psychologa. W związku z tym nie trzeba obawiać się sięgania po wsparcie specjalisty. Wizyta u psychologa jest najlepszym rozwiązaniem.

Polskojęzyczny psycholog w UK – jak wygląda przebieg takiej rozmowy?

Rozmowy z psychologiem odbywają się w komfortowej atmosferze i pełnej dyskrecji. Nie należy bać się, że informacje , które przekazano podczas sesji będą powierzone kolejnej osobie. Psychologa obowiązuje wszak zachowanie tajemnicy , z której zwolnić ma prawo tylko sąd. Psycholog jest osobą, przed którą nie trzeba ukrywać problemów i niedoskonałości – jego rolą jest pomoc w ich rozwiązaniu. Specjalista ten uczy, jak uporać się ze stresującymi zdarzeniami, jak również pomaga nazywać sytuacje konfliktowe. Polski psycholog w UK to bardzo dobry wybór. Wizyta przeprowadzana jest po polsku, co sprawia, że przebiega sprawniej oraz swobodnie. Osoba przychodząca z problemem nie musi bowiem obawiać się tego, czy zostanie zrozumiana oraz czy sama dobrze zrozumie to, co mówi jej specjalista.

Adres:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339